Hakkımızda

Firmamız 1993 Yılında kurulmuş olup, 2003 yılında LTD. ŞTİ. Ünvanı ile kurumsal bir yapıya ulaşmıştır.  Geçen süre zarfında 2012 Yılında Fiba Elektrik İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti. olarak hizmetlerinde devamlılığını sürdürmektedir.

Firmamız dünyada her sektörde olduğu gibi bu sektörde de bu güne kadar rekabet etme gücünü kaliteli üretim ile sağlamıştır. Hizmet ilkesini hızlı ve kaliteli ürün imalatı olarak benimseyen ve bu şuurla yoluna devam etmiş ve bundan sonrada hep daha iyiye gitmek için çalışacaktır. Firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için, firma çalışanlarının tecrübeli çalışanlardan olmasına büyük bir ciddiyet gösteririz.

Geniş üretim ve AR-GE olanaklarına sahip olan Fiba Elektrik Cihazları ürünlerini sürekli yenilemekte ve geliştirmektedir. Ürünlerimizde, kaliteye, standartlara ve titizliğe önem vermekteyiz. Müşterilerine sürekli ve kesintisiz hizmet sunma anlayışıyla çalışan Fiba Elektrik Cihazları bilgili ve uzman teknik personeli ile satış sonrası destek hizmetlerini de eksiksiz şekilde yerine getirmektedir.